Zagłębie II – ŁKS II 1:0 (koniec) | Skra – Stomil 2:2 (koniec) | Kotwica – Hutnik 2:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
2:0 (1:0)
Hutnik Kraków
Niedziela 19.05.2024, 20:15 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • Runda 33

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:16:39)

Posiadanie piłki: 38% : 62%.
    Strzały celne: 4:3.
    Strzały niecelne: 4:3.
    Rzuty rożne: 3:5.
    Spalone: 2:4.
    Foule: 17:11.

Kotwica Kołobrzeg awansowała do Fortuna I ligi. W niedzielę postawiła ostatni krok w wygranym 2:0 meczu z Hutnikiem Kraków. Bohaterem ponownie Jonathan Junior.

90+11

90+9
    Końcowe odliczanie do awansu!

90+8
    Wszyscy w Kołobrzegu czekają już na stojąco na ostatni gwizdek sędziego Łukasza Szczecha.

90+7
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka została dotknięta ręką przez Michała Głogowskiego. Wznowienie przyznane wirtualnemu liderowi.

90+6
    Hutnik Kraków dokonuje zmiany:
    Drąg opuszcza boisko a pojawia się na nim Szablowski.

90+5
    Przerwa w grze była spowodowana urazem Michała Cywińskiego. Co rusz leży któryś z gospodarzy.

90+4
    Szybkie wyprowadzenie piłki przez zawodników Kotwicy Kołobrzeg. Marcel Bykowski dostał podanie na zakończenie kontrataku od Tafary Madembo, jednak nie przymierzył pod poprzeczkę!

90+3
    Ponownie ucierpiał w konfrontacji z przeciwnikiem Jonathan Junior.

90+2
    Interweniowali gospodarze i każdym takim dobrym zachowaniem w obronie zmniejszają zagrożenie kataklizmem w doliczonym czasie.

90
    Doliczone 10 minut.

90
    Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
    Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Kozłowski.

89
    Ile będzie doliczonych minut?

88
    Przyblokowane uderzenie Krystiana Lelka i nie zaskoczyło ono skoncentrowanego blisko linii bramkowej Marka Kozioła.

86
    Hutnik Kraków ma duży problem z tworzeniem sytuacji podbramkowych.

85
    Pozostało jeszcze pięć minut regulaminowego czasu, a także sporo doliczonych przez sędziego Łukasza Szczecha minut.

84
    Jonathan Junior powrócił na własną połowę boiska i poskromił szarżującego Krzysztofa Świątka.

Gole: 1. Jonathan, 53. Jonathan

Kartki:   77. Kreković (KTW) – 2. K. Głogowski (HUT)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 2:4. Foule: 17:11.
    Kotwica Kołobrzeg: Kozioł – Kozajda, Witasik, Dampc, Kosakiewicz, Murawski (63. Kort), Cywiński, Pytlewski (72. Madembo), Bykowski, Kreković (90. Kozłowski), Jonathan.

Zmiany: Pogorzelec – Kort, Kozłowski, Kaczmarek, Stasiak, Wawrzynowicz, Wełna, Madembo, Nowak.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

Hutnik Kraków: Frątczak – Urbańczyk, Zawadzki (83. Świątek), Lelek, Drąg (90. Szablowski), Kieliś, Chmiel (56. M. Głogowski), Marcinkowski, Hoyo-Kowalski, K. Głogowski, Rakels.

Zmiany: Kaczorowski – Świątek, Wójtowicz, Szablowski, Waligóra, Stodulski, M. Głogowski.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa)