Polska
3
25 25 25
Niedziela 23.06.2024, 13:00Liga Narodów mężczyzn

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o siatkarskie emocje. Dobre wieści docierają także z Bangkoku, gdzie w meczu o 3. miejsce, w turnieju finałowym w Tajlandii reprezentantki Polski pokonały w starciu siatkarskiej Ligi Narodów kobiet Brazylijki po pięciosetowym boju rezultatem 3:2. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane wrażenia. Zachęcam tym samym jednocześnie z całego serca do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanego, niedzielnego popołudnia i do następnego! (14:58:35)
    Reprezentacja polskich siatkarzy pokonuje rywali z Kuby bez utraty seta w dość spokojnym stylu. Podopieczni serbskiego szkoleniowca Nikoli Grbicia mają więc za sobą bardzo udany występ w Lidze Narodów kończąc sezon 2024 na pozycji wicelidera rozgrywek!

Doskonała gra w ofensywie i bloku, ale za to więcej błędów własnych popełnili Polacy w tym starciu. Ostatecznie gra ta dała biało-czerwonym 10. wygraną w tegorocznej siatkarskiej Lidze Narodów mężczyzn 2024 na finiszu. Teraz pora na przygotowanie do turnieju finałowego, który odbędzie się w Łodzi już w następny weekend!

Koniec meczu

20:25
    Marnują serwis rywale Polaków i biało-czerwoni wygrywają w secie trzecim 25:20, a w całym starciu z Kubą rezultatem 3:0!

20:24
    I jeszcze jedna piłka meczowa wybroniona przez Kubańczyków.

19:24
    Po prostej w róg parkietu wstrzelił się jeszcze atakujący Michael Sánchez.

18:24
    Piłki meczowe dla biało-czerwonych po tym jak skutecznie atakował Wilfredo León!

18:23
    Kubański kapitan Miguel Ángel López daje oczko swojej drużynie.

17:23
    Pewnie radzi sobie na skrzydle w ataku po ciasnym skosie Bartosz Kurek.

17:22
    Skuteczna akcja w ataku kubańskiego przyjmującego Marlona Yanta Herrera.

16:22
    Walka punkt za punkt teraz, a to znacznie przybliża do końcowego triumfu biało-czerwonych.

16:21
    Wywalczone oczko ze strony bojowo nastawionych w tej drugiej połowie seta trzeciego Kubańczyków.

15:21
    Po czasie w końcu punktują biało-czerwoni, a konkretnie Mateusz Bieniek w bloku.

15:20
    O pierwszy timeout w secie trzecim i całej rywalizacji prosi serbski trener polskiej kadry siatkarzy Nikola Grbić.