Stal S. W. – Resovia 1:3 (koniec) | Prostějov – Ostrava B 2:3 (koniec) | Vik. Pilzno – Lafnitz 6:0 (koniec)
Zlín – Vyškov 1:1 (koniec) | Dynamo C.B. – Žižkov 7:1 (koniec) | Dukla – Dukla 1:0 (koniec)
Považská Bystrica – FC Opava 2:2 (koniec) | Brno – Slovacko 1:0 (koniec) | Górnik Z. – Odra O. 2:1 (koniec)
Stal M. – Sandecja 0:1 (koniec) | Polonia W. – Wisła Pł. 3:1 (koniec) | Warta – Chrobry 1:0 (koniec)
Termalica – Jastrzębie 0:0 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Znicz 1:2 (koniec) | Kisvarda – Koszyce 1:1 (koniec)
Górnik Ł. – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Nyiregyhaza Spartacus – Michalovce 1:1 (koniec) | Korona – Ruch 4:1 (koniec)
Cracovia – Polonia B. 2:1 (koniec) | Widzew – Motor 1:2 (koniec) | ŁKS – Wieczysta 1:2 (koniec)
Mlada – Slovan 1:0 (koniec) | Slavia – Pardubice 1:1 (koniec) | Arka – Linfield 5:2 (koniec)
Hradec Kralove – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Sparta – AIK Solna 3:1 (koniec) | KFC Komárno – Újpest FC 1:1 (koniec)
Prešov – Pohronie 4:1 (koniec) | Raków – Stal Rz. 5:1 (koniec) | GKS T. – Karvina 0:1 (koniec)
Ołomuniec B – Skalica 2:3 (koniec) | Banik – Pogoń 1:2 (koniec) | Slovan – Cluj 0:1 (koniec)
Lech P. – Piast 0:1 (koniec)
Polonia Warszawa
3:1 (0:1)
Wisła Płock
Sobota 29.06.2024, 11:00 • Kępa • Spotkania towarzyskie

To już koniec na dziś jeśli chodzi o piłkarskie wrażenia. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane emocje. Zachęcam tym samym jednocześnie z całego serca do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Każdemu życzę spokojnego sobotniego popołudnia i do zobaczenia! (13:26:26)
    Druga połowa gry w tym spotkaniu towarzyskim zdecydowanie na korzyść Polonii Warszawa, która wygrywa 3:1. To pokazuje, że Wisła Płock na poziomie pierwszoligowych rozgrywek nie będzie miała łatwego zadania, aby sprawnie wywalczyć awans do Ekstraklasy!

90

77
    Gol dla Polonii W.!
    Gola strzelił XABI AUZMENDI!

70
    Polonia Warszawa dokonuje zmiany:
    Mykyta Wasin opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartosz Falbierski.
    68. Mykyta WASIN - 2:1

68
    Gola strzelił MYKYTA WASIN!

Z lewej strony boiska krótko rozegrany rzut wolny przez zawodników Polonii Warszawa. Sprawna wymiana podań i z około 25. metrów na strzał z dystansu decyduje się MYKYTA WASIN, który tym uderzeniem pokonuje bramkarza płockiej Wisły i "Czarne Koszule" prowadzą w tym spotkaniu 2:1!

60
    Mateusz Kuchta opuszcza boisko a pojawia się na nim Adrian Sandach.

55
    Gola strzelił MATEUSZ MICHALSKI!

46
    Wyjściowe składy na II połowę meczu:

Polonia Warszawa: Kuchta – Kowalski-Haberek, Mikołajewski, Hoxhallari – Grzelczak, Piątek, Michalski, Wasin – Auzmendi, Zjawiński, Falgierski.

Wisła Płock: Zieliński – Szymański, Tkocz, Haglind-Sangré, Jampol, Tomczyk, Abdelhamid, Hiszpański, Kukułka, Kocyła, Westermark.

46
    2. połowa rozpoczęta.

Po pierwszych 45. minutach rywalizacji warszawska Polonia przegrywa w Kępie z Wisłą Płock wynikiem 0:1. Nie brakowało akcji z obu stron boiska w tej połowie.

45
    1. połowa zakończona.

42
    Tuż nad poprzeczką szybuje strzał głową stopera Polonii Warszawa Michała Kołodziejskiego!

30
    Jakub Lemanowicz opuszcza boisko a pojawia się na nim Mateusz Kuchta.

26
    W słupek huknął teraz swoim strzałem Nikodem Zawistowski!

19
    Gol dla Wisły Płock!
    Gola strzelił MATEUSZ LEWANDOWSKI!

15
    Po kwadransie rywalizacji w Kępach mamy bezbramkowy remis, a także niezbyt wiele okazji z obu stron. Oby kolejne minuty przyniosły większe emocje.

Adam Ka

Gole: 55. Michalski, 68. Wasin, 77. Auzmendi – 19. Lewandowski

Polonia Warszawa:

I połowa: Lemanowicz (30. Kuchta) – Cissé, Grudniewski, Kołodziejski – Predenkiewicz, Koton, Wojciechowski, Zawistowski – Bajdur, Kluska, Kobusiński.

II połowa: Kuchta (60. Sandach) – Kowalski-Haberek, Mikołajewski, Hoxhallari – Grzelczak, Piątek, Michalski, Wasin (70. Falbierski) – Auzmendi, Zjawiński, Falgierski.

Trener: Rafał Smalec.

Wisła Płock:

I połowa: Gradecki – Misiak, Edmundsson, Nastić, Pomorski, Niepsuj, Kun, Famulak, Brzozowski, Lewandowski, Sekulski.

II połowa: Zieliński – Szymański, Tkocz, Haglind-Sangré, Jampol, Tomczyk, Abdelhamid, Hiszpański, Kukułka, Kocyła, Westermark.

Trener: Mariusz Misiura.