2:2 (0:1)
Hapoel Tel Awiw
Wtorek 23.07.2024, 17:00 • Kępa • Spotkania towarzyskie

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o piłkarskie wrażenia na Mazowszu. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane emocje. Jednocześnie zachęcam wszystkich do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę każdemu udanego wieczoru. Do usłyszenia! (21:36:52)
    Remisowym rezultatem 2:2 kończy się pojedynek rozgrywany na murawie w Kępie pomiędzy Zniczem Pruszków a izraelskim Hapoelem Tel Awiw. To było ciekawe starcie z dużą dawką piłkarskich i sportowych emocji!

57
    Gola z rzutu karnego zdobył ZAWODNIK NIEZNANY!

46
    Do przerwy jednobramkową przewagą prowadzą piłkarze Hapoelu Tel Awiw po zdobyczy bramkowej z 28. minuty tego pojedynku autorstwa Davida Cupermana!

45

28
    Gola strzelił DAVID CUPERMAN!

15
    Po kwadransie gry w Kępie bezbramkowy remis w starciu miejscowego Znicza z Hapoelem Tel Awiw.

1

Wyjściowy skład Hapoelu Tel Awiw:

Zmiany: Sharon – Binyamin, Hazut, Tchibota, Senior, Altman.

Trener: Messay Dego.
    Skład drużyny Hapoelu Tel Awiw na starcie z pruszkowianami na boisku w Kępie!
    Siódmy zespół izraelskiej ekstraklasy w sezonie 2023/2024 Hapoel Tel Awiw w wyjazdowym meczu towarzyskim zmierzy się z pierwszoligowym Zniczem Pruszków, który na inaugurację zmagań Betclic 1. Ligi w sezonie 2024/2025 pokonał Polonię Warszawa wynikiem 1:0!

Cześć! Mecz startuje o 17:00 i będziemy informować o zmianach wyniku.