Miedź – Stal S. W. 4:2 (koniec) | Kotwica – GKS T. 0:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:0 (0:0)
GKS Tychy
Piątek 26.07.2024, 20:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Betclic 1 Liga • Runda 2

Cześć! Mecz startuje o 20:00.
    Przygotowania tyszan
    Ten gol dał Kotwicy punkt

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Betclic I ligi w Kołobrzegu. Kotwica zmierzy się w nim z GKS-em Tychy. Początek rywalizacji w piątek o godzinie 20.
    Zestawienie gości
    Jedenastka z Kołobrzegu

Zakończyła się rozgrzewka na stadionie w Kołobrzegu. Niebawem rozpoczęcie spotkania przez sędziego Sylwestra Rasmusa.

Piłkarze wyszli z szatni na boisko.

Na boisku pojawili się również Adam Dzik, legendarny prezes, oraz Maciej Mateńko, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

1
    Mecz rozpoczęty.

2
    Podanie prostopadłe Jonathana Juniora do Łukasza Kosakiewicza, a temu drugiemu zabrakło sposobu na kontynuowanie ataku.

3
    Gospodarze z trudem, ale poradzili sobie z atakiem indywidualnym sprowadzonego latem Mamina Sanyanga.

5
    Kotwica Kołobrzeg podeszła wysokim pressingiem i utrudniła Aleksandrowi Łubikowi zainicjowanie ataku przyjezdnych.

6
    Po interwencji Michała Kozajdy goście mogli zagrozić z rzutu rożnego. Nie popisał się jednak swoim dośrodkowaniem Marko Dijaković.

7
    Michał Cywiński zabrał się za wykonanie rzutu wolnego znacznie od bramki tyszan. Uderzenie pomocnika Kotwicy Kołobrzeg nie było dokładne.

8
    Ponownie przyblokowane dośrodkowanie Łukasza Kosakiewicza.

9
    Po głębokim podaniu piłka uciekła gospodarzom pod nogi bramkarza przeciwnika.

10
    Ponownie Marko Dijaković zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Tym razem dobra wrzutka do ustawionego przed polem karnym Tomasza Makowskiego, jednak sędzia Sylwester Rasmus gwizdnął przewinienie innego z tyszan.

12
    GKS Tychy ma dużo stałych fragmentów gry na połowie przeciwnika.

13
    Wrzutka z rzutu do nieupilnowanego Bartosza Śpiączki, a ten oddał uderzenie głową ponad poprzeczką w bramce Marka Kozioła.

14
    Nieudane podanie Marcela Bykowskiego w kierunku centralnie ustawionego Michała Cywińskiego.

15
    Bezbramkowy kwadrans meczu z delikatnym wskazaniem na bardziej doświadczonego pierwszoligowca.
    Sympatyk z Koszalina obecny na meczu

16
    Efektowna akcja indywidualna Leona Krekovicia. Chorwat długo szukał przestrzeni do oddania uderzenia. Znalazł, ale nie przymierzył czysto w bramkę przeciwnika. Po rykoszecie jest korner.

17
    Natychmiast jeszcze lepsza szansa na gola GKS-u Tychy. Słupek! Daniel Rumin opanował piłkę wewnątrz pola karnego, która poszybowała ponad Michałem Kozajdą, po podaniu Wiktora Żytka. Była świetna szansa do pokonania Marka Kozioła, jednak zabrakło odrobiny dokładności.

19
    Jakub Tecław napomniany żółtą kartką za przewinienie na Marcelu Bykowskim.

20
    Próba oddania strzału przez Jakuba Tecława po dośrodkowaniu Marko Dijakovicia.

21
    Przewinienie Michała Cywińskiego wewnątrz pola karnego przeciwnika.

23
    Dużo akcji pierwszoligowca z województwa śląskiego kończy się dośrodkowaniami.

24
    Nemanja Nedić nie zaskoczył Marka Kozioła swoim zagraniem po dośrodkowaniu Wiktora Żytka.

25
    Po dośrodkowaniu interweniował Tomasz Wełna i nie pozwolił przyjezdnym na zakończenie ataku strzałem.

26
    Wznowienie od bramki przyznane Markowi Koziołowi po głębokim dośrodkowaniu.

27
    Łukasz Kosakiewicz wskoczył przed Daniela Rumina i sprowokował przeciwnika do popełnienia przewinienia.

28
    Rozegrali piłkę kołobrzeżanie, ale nie zdobyli przestrzeni.

29
    Podanie do Zvonimira Petrovicia, którego uderzenie zza pola karnego jest kolejnym niecelnym w meczu. Na razie tylko jedna celna próba.

30
    Dwa bezbramkowe kwadranse meczu za zespołami.

32
    Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarze, a stały fragment gry ambitnie wywalczył Jonathan Junior.

33
    Po niebezpiecznym dośrodkowaniu świetnie interweniował Marek Kozioł i nie pozwolił na oddanie strzału Bartoszowi Śpiączce.

34
    GKS Tychy w rozegraniu futbolówki na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

35
    Na pewno kibice mogli liczyć na większą liczbę sytuacji podbramkowych. Szczególnie beniaminek ma problem z przeprowadzaniem groźnych akcji.

36
    Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Wiktora Żytka.

38
    Leon Kreković zabrał piłkę Maminowi Sanyangowi, a następnie wykonał dośrodkowanie. W ostatnim momencie interweniował obrońca i nie pozwolił na oddanie strzału Marcelowi Bykowskiemu. Jeszcze poprawka Michała Cywińskiego, ale niedokładna.

39
    Mało czasu pozostaje obu zespołom na otwarcie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

40
    Podanie Marcela Bykowskiego do Jonathana Juniora, a akcja została zakończona strzałem Brazylijczyka. Najskuteczniejszy zawodnik Kotwicy Kołobrzeg utrudnił sobie zadanie i ostatecznie po rykoszecie korner.

41
    Zablokowane uderzenie z dystansu Nemanji Nedicia i GKS Tychy musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

42
    Brawurowe piąstkowanie Marka Kozioła i była szansa gospodarzy na przeprowadzenie kontrataku. Ostatecznie jednak faul na Marcelu Bykowskim.

43
    Ostatnie minuty w pierwszej połowie spotkania.

44
    Nieudane rozegranie i futbolówka uciekła zawodnikom z Tychów poza boisko.

45
    Doliczona minuta.

45+1
    1. połowa zakończona.

Pierwsza połowa nie była napakowana stuprocentowymi sytuacjami podbramkowymi. Na ostatnim etapie wielu ataków zawodnikom brakowało dobrego strzału oraz podania. Tym samym po 45 minutach walki było bezbramkowo.

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
    Pierwsza połowa na zero
    Remis po 45 minutach

46
    2. połowa rozpoczęta.

46
    GKS Tychy dokonuje zmiany:
    Nedić opuszcza boisko a pojawia się na nim Błachewicz.

47
    Kotwica Kołobrzeg próbuje odważniej wymieniać podania na połowie przeciwnika.

48
    Wyszli wyżej podopieczni Dariusza Banasika i wypchnęli zespół znad morza z okolicy ich pola karnego.

49
    Nieudana próba rozpędzenia ataku na prawej stronie boiska po wrzucie z autu Łukasza Kosakiewicza.

51
    W 51. minucie Jakub Budnicki znalazł się na dalszym słupku i oddał dobre uderzenie głową do bramki Kotwicy Kołobrzeg. Nie było gola z powodu spalonego.

52
    Połowicznie udana interwencja Cezarego Polaka, ponieważ GKS Tychy miał jeszcze możliwość zagrożenia z rzutu rożnego. Po krótkim rozegraniu kornera wyraźnie niedokładne uderzenie.

53
    Było napomnienie żółtym kartonikiem dla krewkiego na ławce Dariusza Banasika.

55
    Podanie przed pole karne do Wiktora Żytka, którego uderzenie pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

56
    Uciekła piłka zawodnikom w białych strojach poza boisko po niedopieszczonym podaniu Jakuba Tecława w kierunku Daniela Rumina.

57
    Kotwica Kołobrzeg ma od kilku minut problem z dostarczeniem piłki ustawionemu na desancie Jonathanowi Juniorowi.

58
    Uderzenie Daniela Rumina było jeszcze gorsze niż kilka minut wcześniej Wiktora Żytka.

60
    Jonathan Junior napomniany żółtą kartką za uderzenie łokciem w twarz Marko Dijakovicia.

61
    Przerwa w grze na opatrzenie poszkodowanego zawodnika przyjezdnych.

62
    Nieudana akcja indywidualna Daniela Rumina i wznowienie od bramki zostało przyznane gospodarzom.

63
    Interweniował Michał Kozajda w komitywie z Markiem Koziołem. Piłka znalazła się w rękawicach bramkarza Kotwicy Kołobrzeg.

64
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie i wznowienie od bramki zostało przyznane beniaminkowi.

65
    Z powodu braku przerwy w grze zmiennicy oczekują od dłuższego czasu przy linii bocznej boiska.

66
    Rumin opuszcza boisko a pojawia się na nim Kubik.

66
    Kotwica Kołobrzeg dokonuje zmiany:
    Cywiński opuszcza boisko a pojawia się na nim Kozłowski.

66
    Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Biegański.

68
    Bartoszowi Śpiączce nie udało się opanować piłki po wstrzeleniu w wykonaniu Mamina Sanyanga.

70
    Sanyang opuszcza boisko a pojawia się na nim Szpakowski.

71
    Kotwica Kołobrzeg bezproduktywna w ofensywie. GKS Tychy nie dał się zaskoczyć solowym rajdem Marcela Bykowskiego.

72
    Chwila oddechu dla kołobrzeżan po przewinieniu niedawno wprowadzonego z ławki rezerwowych Marcina Szpakowskiego na Filipe Oliveirze.

75
    Tobiasz Kubik napomniany żółtą kartką za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

75
    W 75. minucie Michał Kozajda miał szansę na gola dla Kotwicy po wrzutce z rzutu wolnego! Najlepsza sytuacja podbramkowa beniaminka w drugiej połowie.

77
    Ponownie przewinienie Marcina Szpakowskiego, co wyjątkowo irytuje wprowadzonego z ławki rezerwowych podopiecznego Dariusza Banasika.

78
    Nieudana interwencja Aleksandra Łubika po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Kosakiewicza, jednak bez poważnych konsekwencji. Nie zorganizował się do oddania strzału Jonathan Junior.

79
    Niezmiennie bezbramkowo, a na zmianę tego stanu pozostało już mało czasu.

80
    Jakub Tecław posunął brawurowym wślizgiem po murawie i nie pozwolił na uruchomienie mocnym podaniem Marcela Bykowskiego.

81
    W ostatnich minutach przebudziła się Kotwica Kołobrzeg, jednak praktycznie nie testuje groźnymi strzałami bramkarza gości.

82
    Podbite rykoszetem dośrodkowanie, ale nie zaskoczyło Marka Kozioła.

83
    Ertlthaler opuszcza boisko a pojawia się na nim Niewiarowski.

86
    Tomasz Wełna strącił piłkę pod nogi Jakuba Niewiarowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Od razu niebezpieczne uderzenie, a nawet dwa, jednak Marek Kozioł nie pozwolił sobie na przepuszczenie futbolówki do sieci!

87
    Bartosz Śpiączka napomniany żółtą kartką za ostry atak wślizgiem w nogi przeciwnika.

88
    Nieudane oswobodzenie kołobrzeżan i gospodarze jakby pogodzeni z tym, że nie zdobędą gola do końca spotkania.

89
    Rafał Makowski strzelił po zgraniu Jakuba Niewiarowskiego. Dobre uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja Marka Kozioła. Rewelacyjnie interweniuje bramkarz Kotwicy Kołobrzeg w ostatnim fragmencie spotkania!

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

90+2
    Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie twardego starcia nad morzem.

90+3

Bezbramkowy wieczór w Kołobrzegu. Kotwica zremisowała 0:0 z GKS-em Tychy. Przyjezdni byli groźniejsi, jednak nie znaleźli sposobu na pokonanie ani jednym uderzeniem Marka Kozioła.

Remis nad morzem

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:01:56)

Sebastian

Gole:

Kartki:   60. Jonathan (KTW) – 19. Tecław (GKT), 75. Kubik (GKT), 87. Śpiączka (GKT)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 0:5. Strzały niecelne: 7:12. Rzuty rożne: 5:10. Spalone: 0:1. Foule: 13:15.
    Kotwica Kołobrzeg: Kozioł – Kosakiewicz, Kozajda, Wełna, Polak – Oliveira – Kreković (66. Biegański), Petrović, Cywiński (66. Kozłowski), Bykowski – Jonathan.

Zmiany: Krzepisz – Kort, Kozłowski, Madembo, Ziętek, Dampc, Witasik, Biegański, Trojnarski.

Trener: Ryszard Tarasiewicz

GKS Tychy: Łubik – Tecław, Nedić (46. Błachewicz), Budnicki, Dijaković – Makowski, Żytek, Ertlthaler (83. Niewiarowski) – Rumin (66. Kubik), Śpiączka, Sanyang (70. Szpakowski).

Zmiany: Górski – Kurtaran, Niewiarowski, Szpakowski, Błachewicz, Bieroński, Dziuba, Połap, Kubik.

Trener: Dariusz Banasik

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)