Chrobry – Termalica 0:4 (koniec) | Górnik Ł. – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:2 (koniec)
Chrobry Głogów
0:4 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 27.07.2024, 14:30 • Stadion Chrobry, Głogów • Betclic 1 Liga • Runda 2

To już wszystko jeśli chodzi o piłkarskie wrażenia na dziś. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane emocje. Zachęcam jednocześnie z całego serca do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę wszystkim udanego, sobotniego popołudnia i spokojnej reszty weekendu. Do usłyszenia! (16:29:38)
    W drugim meczu drugi w sezonie 2024/2025 Betclic 1. Ligi komplet punktów odnotowuje zespół Bruk-Bet Termalici Nieciecza i z imponującym bilansem bramkowym 7:0. "Słoniki" w efektownym stylu wskakują na fotel lidera!

Gola strzelił MACIEJ AMBROSIEWICZ!

Całkowicie dobici gospodarze w doliczonym czasie gry tego spotkania. Przyjezdni wykorzystują sporą przestrzeń w polu karnym Chrobrego i Damian Hilbrycht podaje piłkę do MACIEJA AMBROSIEWICZA, a ten z futbolówką z bliskiej odległości celnie uderza i trafia do bramki przeciwnika ustalając już najprawdopodobniej wynik tego meczu na 4:0 dla Bruk-Bet Termalici Nieciecza!

90+2
    Wywalczony jeszcze wrzut z autu przez gości na lewej stronie. Dalekie zagranie Macieja Wolskiego i wybijają głogowianie po sporym zamieszaniu piłkę.

90+1
    Długie zagranie piłki górą na prawe skrzydło w kierunku Szwedzika, ale okazuje się, że przy tej główce napastnik Chrobrego był już poza linią boczną boiska. Aut dla Niecieczy.

90
    Arbiter główny tego pojedynku Łukasz Szczech z Kobyłki przedłuża grę o 3 minuty. Tutaj już nic raczej wielkiego się nie wydarzy.

88
    Znów faulowany Damian Hilbrycht. Tym razem piłkarza z Niecieczy na lewej flance powalił na plac gry Szymon Bartlewicz.

87
    Bruk-Bet Termalica dokonuje zmiany:
    Wojciech Jakubik opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakub Różycki.

85
    Ze spokojem na wysokości połowy boiska rozgrywają kolejną swoją akcję zmierzającą do ofensywy przyjezdni. Gospodarze poruszają się po murawie na zasadzie, aby dobiegać go do końca.

83
    Starcie Kuzdry z Hilbrychtem na lewej stronie boiska. Zdaniem arbitra zawinił piłkarz Chrobrego i od rzutu wolnego grają dalej goście.

82
    Opadła z sił całkowicie już drużyna Chrobrego. Sporo niedomówień i wewnętrznych komentarzy w zespole nie pomoże w pomyślnym zakończeniu tego pojedynku.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry, a w Głogowie wszystko wydaje się być jasne. Całkowita dominacja przyjezdnych w drugich 45. minutach i wysokie prowadzenie.
    79. Wojciech JAKUBIK - 0:3

79
    Gola strzelił WOJCIECH JAKUBIK!

Drugie trafienie w tym meczu WOJCIECHA JAKUBIKA, który doskonale lewą nogą tuż sprzed 16. metra decyduje się na silny i techniczny strzał. Futbolówka znajduje drogę do bramki i mamy już prowadzenie gości z Niecieczy 3:0. Przy tym trafieniu również po raz drugi asystował Kamil Zapolnik!

78
    Chrobry Głogów dokonuje zmiany:
    Sebastian Bonecki opuszcza boisko a pojawia się na nim Eryk Marcinkowski.

76
    Niedokładność w poczynaniach Chrobrego na własnej połowie. Niecelna piłka grana do Muchy i utrata posiadania przez gospodarzy.

75
    Potrzebował jeszcze pomocy fizjoterapeutów zawodnik z Niecieczy, ale to nic poważnego i możemy grać dalej w komplecie.

Adam Ka

Gole: 55. Jakubik, 72. Karasek (kar.), 79. Jakubik, 90+3. Ambrosiewicz

Kartki:   45+2. Kuzdra (CHR1), 74. Lewkot (CHR1) – 73. Hilbrycht (BRK)

Strzały celne: 4:14. Strzały niecelne: 1:3. Rzuty rożne: 1:1. Spalone: 1:1. Foule: 14:15.
    Chrobry Głogów: Wróblewski – Tupaj (57. Tabiś), Zarówny, Mandrysz (C) (71. Lewkot), Bougaḯdis (71. Szarek), Kuzdra – Bartlewicz, Bonecki (78. Marcinkowski), Mucha, Ozimek (57. Szwedzik) – Lebedyński.

Zmiany: Arndt – Malczuk, Biel, Szczutowski.

Trener: Piotr Plewnia.

Bruk-Bet Termalica: Chovan – Spendlhofer, Kasperkiewicz, Putiwcew (C) – Zawijśkyj (64. Hilbrycht), Dombrowśkyj, Ambrosiewicz, Wolski – Trubeha (63. Karasek), Jakubik (87. Różycki) – Faßbender (54. Zapolnik).

Zmiany: Mleczko – Cieśla, Farbiszewski, Wacławek, Nowakowski.

Trener: Marcin Brosz.