Chrobry – Termalica 0:4 (koniec) | Górnik Ł. – Stal Rz. 2:1 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:2 (koniec)
Warta Poznań
1:2 (1:0)
Wisła Płock
Sobota 27.07.2024, 19:35 • Grodzisk Wielkopolski • Betclic 1 Liga • Runda 2

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:32:29)

Posiadanie piłki: 44% : 56%.
    Strzały celne: 4:3.
    Strzały niecelne: 11:10.
    Rzuty rożne: 6:6.
    Spalone: 1:0.
    Foule: 9:12.

Druga połowa meczu należała do Wisły Płock. Pierwszoligowiec z województwa mazowieckiego odwrócił wynik na 2:1 uderzeniami Jime oraz Dominika Kuna.

90+4

90+3
    To już ostatnie ataki tego spotkania.

90+2
    Wisła Płock broni się wszystkimi możliwymi sposobami.

90+1
    Warta Poznań w natarciu, ale brakuje jej sposobu na przeprowadzenie skutecznego ataku.

90
    Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu.

89
    Ile będzie doliczonych minut?

89
    Dani Pacheco napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

86
    Gospodarze spróbują jeszcze cokolwiek zdziałać w ostatnich minutach tego spotkania.

85
    Warta Poznań dokonuje zmiany:
    Tkaczuk opuszcza boisko a pojawia się na nim Przybyłko.

85
    Szeliga opuszcza boisko a pojawia się na nim Jakubowski.

84
    Nie pomagają szkoleniowcy w złapaniu rytmu swoim podopiecznym cały czas mieszając w jedenastkach.

83
    Mariusz Misiura chce dodać swoim podopiecznym energii w bronieniu.

82
    Wisła Płock dokonuje zmiany:
    Haglind-Sangre opuszcza boisko a pojawia się na nim Misiak.

80
    Przygotowania do przeprowadzenia kolejnych zmian personalnych.

79
    Niespodziewanym torem poleciała piłka po strzale z dystansu. Ostatecznie nie znalazła się ona w bramce, ale golkiper musiał mieć się do końca na baczności i obserwować obrót wydarzeń.

78
    Czy Warta Poznań zdoła pozbierać się po mocnych ciosach od przeciwnika?

Gole: 22. Pleśnierowicz – 54. Jime, 66. Kun

Kartki:   58. Kocyła (PLO), 89. Pacheco (PLO)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 11:10. Rzuty rożne: 6:6. Spalone: 1:0. Foule: 9:12.
    Warta Poznań: Grobelny – Bartkowski, Kiełb, Wojcinowicz, Tkaczuk (85. Przybyłko), Gąska, Szeliga (85. Jakubowski), Adamski, Michalski (64. Firlej), Pleśnierowicz, Waluś (69. Sarbinowski).

Zmiany: Przybylak – Norkowski, Firlej, Tonder, Sarbinowski, Rychlik, Przybyłko, Jakubowski.

Trener: Piotr Jacek

Wisła Płock: Gostomski – Nastić (75. Edmundsson), Pomorski (46. Kukułka), Pacheco, Kocyła (60. Lewandowski), Kun, Sekulski, Brzozowski (46. Jime), Niepsuj, Haglind-Sangre (82. Misiak), Szymański.

Zmiany: Gradecki – Kukułka, Lewandowski, Famulak, Hiszpański, Misiak, Jime, Edmundsson, Tomczyk.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa)