Maroko
3:1 (2:0)
Polska
Sobota 03.08.2024, 18:00 • Rabat, Maroko • Mecze towarzyskie

Do przerwy Polska przegrywała w Rabacie 0:2, jednak drugą połowę zremisowaliśmy 1:1. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (21:09:08)

Po raz drugi przegrywamy z reprezentacją Maroka, jednak po raz drugi gramy bardzo dobrą drugą połowę meczu.

18
    Gola z rzutu karnego zdobył KHALID BOUZID..

2
    Gola strzelił SOUFIAN CHARRAOUI!.

1

Wyjściowe składy:

Maroko: A.Anbia, Y.Bensellam, M.Nessis, S.Borite, S.El Mesrar, B.Bakkali, S.Chaaraoui, I.Amazal, A.Dahani, O.Boumezzou, O.Idrissi, D.Rais El Fenni, R.Sbaa Boutraba, A.Sbae Mottaki, A.El Ayyane, H.Maimon, K.Bouzid, Y.El Meftahi, Y.Jouad, R.Khiyari, A.Boukdir, M.Boullouh Zirari, M.Kamal
    Trener: Hicham Dguig

Polska: M.Kałuża, T.Warszawski – M.Jankowski, M.Madziąg, P.Kaniewski, T.Kriezel, J.Raszkowski, M.Kubik, M.Zastawnik, K.Kucharski, T.Lutecki, D.Wilk, W.Skała, S.Szadurski
    Trener: Błażej Korczyński.

Czas na drugi akt dwumeczu towarzyskiego z reprezentacją Maroka. Pierwsze spotkanie przegraliśmy minimalnie, bo tylko jednobramkowo. Dziś w Rabacie okazja do rewanżu!

Cześć! Mecz startuje o 19:00 i będziemy informować o zmianach wyniku.