Chrobry – GKS T. 0:0 (koniec) | Arka – Znicz 1:1 (koniec)
Piątek 09.08.2024, 20:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Betclic 1 Liga • Runda 4

83
    Kike Hermoso napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne na Radosławie Majewskim.

56
    Karol Czubak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na połowie przeciwnika.

55
    Tornike Gaprindaszwili napomniany żółtą kartką za protestowanie.

46
    Łukasz Wiech napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie krótko po przerwie.

Gole: 14. Oliveira – 12. Nowak

Kartki:   55. Gaprindaszwili (ARK), 56. Czubak (ARK), 83. Hermoso (ARK) – 46. Wiech (ZNI)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 9:7. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 1:1. Foule: 11:8.
    Arka Gdynia: Lenarcik – Navarro, Górecki (78. Hermoso), Marcjanik, Gojny – Gaprindaszwili, Rzuchowski (75. Jakubczyk), Skóra (67. Vitalucci), Borecki, Oliveira – Czubak (75. Sobczak).

Zmiany: Węglarz – Hermoso, Lipkowski, Stolc, Zieliński, Jakubczyk, Ratajczyk, Vitalucci, Sobczak.

Trener: Wojciech Łobodziński

Znicz Pruszków: Misztal – Wiech, Sokół, Majewski (84. Karol), Imai (67. Ciepiela), Moskwik (81. Proczek), Ochrończuk, Nowak, Plewka, Koprowski, Stanclik (84. Tabara).

Zmiany: Klebaniuk – Juchymowicz, Karol, Flisiuk, Proczek, Ciepiela, Tabara, Kazimierczak, Kendzia.

Trener: Grzegorz Szoka

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)