Świt – Podbeskidzie 3:3 (koniec) | Wisła Pu. – Olimpia E. 3:2 (koniec) | Chojniczanka – KKS 0:1 (koniec)
Świt Szczecin
3:3 (2:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Niedziela 18.08.2024, 12:00 • Stadion Miejski, Skolwin • Betclic 2. Liga

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:08:06)

Posiadanie piłki: 40% : 60%.
    Strzały celne: 5:4.
    Strzały niecelne: 5:15.
    Rzuty rożne: 4:10.
    Spalone: 3:1.
    Foule: 19:15.

Bardzo dobra konfrontacja w Skolwinie zakończona remisem 3:3.

90+7

90+6
    Rozsypali się Górale i chyba już nie zbiorą się po wyrównaniu do ataku.

90+5
    Skolwinianie do końca w natarciu.

90+4
    Grzegorz Aftyka napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne na połowie przeciwnika.

90+2
    W ostatnim momencie Szymon Kapelusz został powstrzymany przez obrońcę Podbeskidzia Bielsko-Biała. Na dodatek przewinienie.

90+1
    To jeszcze trochę potrwa, ponieważ jest przerwa spowodowana urazem Adriana Sandacha.

90
    Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

90
    Gol dla Świtu!
    Gola strzelił RAFAŁ REMISZ!

Nie wiadomo czy bramka zostanie zapisana Rafałowi Remiszowi czy jako samobójcza Konrada Forenca. To jednak na ten moment nie ma kluczowego znaczenia. Świt Szczecin doprowadził do remisu 3:3 w dziesięciu!

88
    Walecznie Świt Szczecin, do końca próbuje wyszarpnąć chociaż punkt.

87
    Przewinienie starającego się oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jędrzeja Górala.

86
    Dwa nieudane wykonania rzutów wolnych w ostatnich minutach. Dośrodkowanie zostało poskromione przez Adriana Sandacha.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia podstawowego czasu.

84
    Duża nerwowość spowodowana decyzjami sędziego Pawła Wrzeszczyńskiego.

83
    Zmiany w tym spotkaniu są już za szkoleniowcami.

81
    Podbeskidzie Bielsko-Biała dokonuje zmiany:
    Zając opuszcza boisko a pojawia się na nim Florek.

81
    Mrsić opuszcza boisko a pojawia się na nim Kizyma.

Gole: 1. Koziara, 35. Święty, 90. Remisz – 11. Osyra, 51. Góral (swój), 67. Klisiewicz

Kartki:   13. Wojdak (SSK), 18. Nowicki (SSK), 68. Kasprzak (SSK), 80. Obst (SSK), 90+4. Aftyka (SSK) – 27. Klisiewicz (POD), 47. Biernat (POD), 59. Dziwniel (POD), 73. Bednarski (POD)   22. Wojdak (SSK)

Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 5:15. Rzuty rożne: 4:10. Spalone: 3:1. Foule: 19:15.
    Świt Szczecin: Sandach – Remisz, Góral, Straus (74. Nowak), Koziara (74. Aftyka), Święty (67. Kalenik), Wojdak, Kasprzak, Kisły (53. Obst), Stasiak (46. Kapelusz), Nowicki.

Zmiany: Matłoka – Ropski, Nowak, Kapelusz, Kalenik, Latański, Ciechanowski, Obst, Aftyka.

Trener: Piotr Klepczarek

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Forenc – Willmann, Biernat (63. Majsterek), Osyra, Gach (46. Dziwniel), Bednarski, Czajkowski (63. Misztal), Ronnberg, Mrsić (81. Kizyma), Zając (81. Florek), Klisiewicz.

Zmiany: Wieczorek – Dziwniel, Kizyma, Majsterek, Gołuch, Misztal, Kolenc, Bieroński, Florek.

Trener: Krzysztof Brede

Sędziowie: Paweł Wrzeszczyński (Kalisz)