Polonia W. – Warta 2:0 (koniec)
Polonia Warszawa
2:0 (2:0)
Warta Poznań
Piątek 23.08.2024, 20:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • Betclic 1 Liga • 7 • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:24:44)

Posiadanie piłki: 50% : 50%.
    Strzały celne: 7:1.
    Strzały niecelne: 9:10.
    Rzuty rożne: 8:7.
    Spalone: 2:3.
    Foule: 12:10.

Polonia Warszawa utrzymała po przerwie dwubramkowe prowadzenie. Warta Poznań pokazała niewiele interesującego i nie potrafiła odpowiedzieć na gole zdobyte w pierwszej połowie spotkania.

90+4

90+3
    Grzegorz Lech napomniany żółtym kartonikiem za awanturowanie się na ławce Polonii Warszawa.

90+2
    Ostatnie ataki tego spotkania.

90+1
    Bramka Michała Bajdura nieuznana z powodu spalonego, a na początku doliczonego czasu rewelacyjna szansa na trzeciego gola zmarnowana przez Ernesta Terpiłowskiego!

90
    Doliczone cztery minuty.

89
    Polonia Warszawa dokonuje zmiany:
    Kobusiński opuszcza boisko a pojawia się na nim Kluska.

89
    Warta Poznań dokonuje zmiany:
    Firlej opuszcza boisko a pojawia się na nim Tonder.

88
    Nieuznana z powodu spalonego bramka Michała Bajdura!

87
    Za moment obaj szkoleniowcy wprowadzą ostatniego zmiennika.

86
    Dobra interwencja obrońcy Polonii Warszawa. Poza kilkoma przebłyskami Zieloni nie mają nic specjalnego do zaoferowania widzom.

85
    Przewinienie na Szymonie Kobusińskim.

84
    Za wiele się tu nie dzieje, od dawna utrzymuje się dwubramkowe prowadzenie Polonii Warszawa.

83
    Po cztery zmiany personalne w obu jedenastkach.

81
    Wojciechowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Predenkiewicz.

79
    Ilkay Durmus napomniany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry Jurijowi Tkaczukowi.

78
    Będzie ponownie zmieniać Grzegorz Lech.

Gole: 4. Kobusiński, 24. Durmus

Kartki:   11. Wojciechowski (PLW), 73. Hoxhallari (PLW), 79. Durmus (PLW) – 2. Bartkowski (WAR), 50. Jóźwicki (WAR)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 9:10. Rzuty rożne: 8:7. Spalone: 2:3. Foule: 12:10.
    Polonia Warszawa: Kuchta – Zawistowski, Szur, Grudniewski, Hoxhallari – Vega (69. Terpiłowski), Wojciechowski (81. Predenkiewicz), Poczobut, Durmus (82. Koton) – Kobusiński (89. Kluska), Xabi (69. Bajdur).

Zmiany: Lemanowicz – Cisse, Terpiłowski, Bajdur, Koton, Kołodziejski, Predenkiewicz, Kluska, Piątek.

Trener: Grzegorz Lech

Warta Poznań: Grobelny – Bartkowski, Pleśnierowicz, Przybyłko – Szeliga, Tkaczuk, Norkowski (46. Jóźwicki), Kiełb (67. Michalski) – Waluś (46. Gąska), Pawłowski (60. Adamski) – Firlej (89. Tonder).

Zmiany: Przybylak – Wojcinowicz, Gąska, Żurawski, Tonder, Jóźwicki, Adamski, Michalski, Jakubowski.

Trener: Jędrzej Łągiewka

Sędziowie: Mateusz Piszczelok (Katowice)