Stal S. W. – Pogoń Sdl. 1:3 (koniec) | Stal Rz. – Odra O. 2:2 (koniec) | GKS T. – Termalica 0:2 (koniec)
Stal Stalowa Wola
1:3 (1:0)
Pogoń Siedlce
Sobota 24.08.2024, 14:30 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • Betclic 1 Liga • 7 • 7. kolejka

90+3
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Gola strzelił MATEUSZ MAJEWSKI!

Pogoń od czasu do czasu atakowała i w doliczonym czasie podniosła wynik na 3:1 kolejnym strzałem Mateusza Majewskiego. Wykonał on dobitkę uderzenia Damiana Szuprytowskiego, które trafiło w słupek.

65
    Gola strzelił DAMIAN SZUPRYTOWSKI!

Pogoń jest wyraźnie odrodzona i w 65. minucie prowadziła 2:1 po odwróceniu wyniku. Damian Szuprytowski opanował piłkę po dośrodkowaniu Cezarego Demianiuka, które zostało przepuszczone przez Mateusza Majewskiego. Adam Wilk nie poradził sobie z mocnym uderzeniem.

52

W przerwie w Pogoni doszło do czterech zmian personalnych i po nich padła bramka na 1:1 jednego ze zmienników Mateusza Majewskiego. Dostawił on stopę do piłki po wstrzeleniu Cezarego Demianiuka. Stal Stalowa Wola musi zapomnieć o swoim prowadzeniu!

27
    Gol dla Stali St. Wola!
    Gola strzelił JAKUB BANACH!

Mecz rozkręcał się powoli, a przełom nastąpił w 27. minucie. Jakub Banach znalazł się na zamknięciu akcji Jakuba Kowalskiego i huknął prosto do siatki. Stal Stalowa Wola na prowadzeniu 1:0.

Gole: 27. Banach – 52. M. Majewski, 65. Szuprytowski, 90+3. M. Majewski

Kartki:   44. Wojtkowski (SSW), 81. Lelek (SSW) – 37. Demianiuk (SDL), 49. Milasius (SDL), 63. Danielewicz (SDL)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 6:9. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 0:4. Foule: 13:17.
    Stal Stalowa Wola: Wilk – Kowalski (71. Fadejko), Jończy, Banach, Lelek, Zaucha (61. Pchełka), Wojtkowski (71. Soszyński), Mydlarz, Strózik, Górski (82. Bystrek), Chełmecki.

Zmiany: Smyłek – Soszyński, Pchełka, Łącki, Bystrek, Fadejko, Freilich.

Trener: Ireneusz Pietrzykowski

Pogoń Siedlce: Pruchniewski – Szuprytowski, Sinior (46. R. Majewski), Pyrdoł, Milasius (80. Okusami), Zinkiewicz (46. M. Majewski), Dzięcioł (46. Hrnciar), Krzyżak, Cassio, Demianiuk, Pik (46. Danielewicz).

Zmiany: Topór – R. Majewski, Babor, M. Majewski, Hrnciar, Danielewicz, Drąg, Amoah, Okusami.

Trener: Marek Brzozowski

Sędziowie: Szymon Łężny (Kluczbork)