Stal S. W. – Pogoń Sdl. 1:3 (koniec) | Stal Rz. – Odra O. 2:2 (koniec) | GKS T. – Termalica 0:2 (koniec)
Stal Rzeszów
2:2 (1:1)
Odra Opole
Sobota 24.08.2024, 17:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Betclic 1 Liga • 7 • 7. kolejka

82
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Gola strzelił TOMASZ BAŁA!

Postawili na swoim gospodarze i ponownie jest remis w Rzeszowie. Marek Zub triumfuje. Tomasz Bała pokonał Artura Halucha krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych! 2:2!

52
    Gol dla Odry!
    Gola strzelił JIRI PIROCH!

Krótko po przerwie Odra Opole powróciła na prowadzenie. Odważne rozpoczęcie drugiej połowy spotkania przyniosło efekt. 2:1 po uderzeniu będącego w wysokiej formie Jiriego Pirocha.

22
    Gola strzelił ANDREJA PROKIĆ!

Stal Rzeszów może liczyć na swojego doświadczonego napastnika. Gospodarze doprowadzili do remisu strzałem Andreji Prokicia. Drużyna z Podkarpacia pozbawiła przeciwnika prowadzenia. 1:1!

13
    Gola strzelił EDVIN MURATOVIĆ!

Odra Opole zaskoczyła gospodarzy swoim przyspieszeniem. Przyjezdni na prowadzeniu w Rzeszowie. Przypomniał o sobie w tym mieście Edvin Muratović, który swoim uderzeniem pokonał Krzysztofa Bąkowskiego!

Gole: 22. Prokić, 82. Bała – 13. Muratović, 52. Piroch

Kartki:   16. Synoś (STL), 84. Pena (STL) – 34. Żemło (ODO), 38. Muratović (ODO)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 7:7. Strzały niecelne: 19:3. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 0:1. Foule: 17:13.
    Stal Rzeszów: Bąkowski – Warczak, Synoś, Kościelny, Wachowiak, Łysiak, Piotrowski (61. Kądziołka), Thill, Łyczko, Jesus Diaz (66. Pena), Prokić (81. Bała).

Zmiany: Raciniewski – Bała, Kądziołka, Pena, Kaczor, Plichta, Gaża, Postupalski, Oleksy.

Trener: Marek Zub

Odra Opole: Haluch – Żemło, Piroch, Niziołek (80. Purzycki), Łyszczarz, Muratović (80. Wolny), Zawada (46. Osipiak), Szrek, Pikk, Błyszko (80. Bartosz), Nowak (72. Banaszewski).

Zmiany: Burta – Dominguez, Banaszewski, Czapliński, Purzycki, Sikorski, Wolny, Bartosz, Osipiak.

Trener: Piotr Plewnia

Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław)