Stal S. W. – Pogoń Sdl. 1:3 (koniec) | Stal Rz. – Odra O. 2:2 (koniec) | GKS T. – Termalica 0:2 (koniec)
Stal Rzeszów
2:2 (1:1)
Odra Opole
Sobota 24.08.2024, 17:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Betclic 1 Liga • 7 • 7. kolejka

84
    Cesar Pena napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

82
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Gola strzelił TOMASZ BAŁA!

Postawili na swoim gospodarze i ponownie jest remis w Rzeszowie. Marek Zub triumfuje. Tomasz Bała pokonał Artura Halucha krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych! 2:2!

81
    Stal Rzeszów dokonuje zmiany:
    Prokić opuszcza boisko a pojawia się na nim Bała.

80
    Odra Opole dokonuje zmiany:
    Muratović opuszcza boisko a pojawia się na nim Wolny.

80
    Niziołek opuszcza boisko a pojawia się na nim Purzycki.

80
    Błyszko opuszcza boisko a pojawia się na nim Bartosz.

72
    Nowak opuszcza boisko a pojawia się na nim Banaszewski.

66
    Diaz opuszcza boisko a pojawia się na nim Pena.

61
    Piotrowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Kądziołka.

52
    Gol dla Odry!
    Gola strzelił JIRI PIROCH!

Krótko po przerwie Odra Opole powróciła na prowadzenie. Odważne rozpoczęcie drugiej połowy spotkania przyniosło efekt. 2:1 po uderzeniu będącego w wysokiej formie Jiriego Pirocha.

46
    Zawada opuszcza boisko a pojawia się na nim Osipiak.

38
    Edvin Muratović napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Piotr Żemło napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

22
    Gola strzelił ANDREJA PROKIĆ!

Stal Rzeszów może liczyć na swojego doświadczonego napastnika. Gospodarze doprowadzili do remisu strzałem Andreji Prokicia. Drużyna z Podkarpacia pozbawiła przeciwnika prowadzenia. 1:1!

16
    Michał Synoś napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

13
    Gola strzelił EDVIN MURATOVIĆ!

Odra Opole zaskoczyła gospodarzy swoim przyspieszeniem. Przyjezdni na prowadzeniu w Rzeszowie. Przypomniał o sobie w tym mieście Edvin Muratović, który swoim uderzeniem pokonał Krzysztofa Bąkowskiego!

Gole: 22. Prokić, 82. Bała – 13. Muratović, 52. Piroch

Kartki:   16. Synoś (STL), 84. Pena (STL) – 34. Żemło (ODO), 38. Muratović (ODO)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 7:7. Strzały niecelne: 19:3. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 0:1. Foule: 17:13.
    Stal Rzeszów: Bąkowski – Warczak, Synoś, Kościelny, Wachowiak, Łysiak, Piotrowski (61. Kądziołka), Thill, Łyczko, Jesus Diaz (66. Pena), Prokić (81. Bała).

Zmiany: Raciniewski – Bała, Kądziołka, Pena, Kaczor, Plichta, Gaża, Postupalski, Oleksy.

Trener: Marek Zub

Odra Opole: Haluch – Żemło, Piroch, Niziołek (80. Purzycki), Łyszczarz, Muratović (80. Wolny), Zawada (46. Osipiak), Szrek, Pikk, Błyszko (80. Bartosz), Nowak (72. Banaszewski).

Zmiany: Burta – Dominguez, Banaszewski, Czapliński, Purzycki, Sikorski, Wolny, Bartosz, Osipiak.

Trener: Piotr Plewnia

Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław)