Olimpia G. – KKS 0:1 (koniec) | Resovia – Zagłębie II 3:3 (koniec)
Resovia
3:3 (2:3)
Zagłębie II Lubin
Piątek 30.08.2024, 19:05 • Stadion Resovii, Rzeszów • Betclic 2. Liga • 7. kolejka

49
    Gol dla Resovii!
    Gola strzelił BARTŁOMIEJ EIZENCHART!

Przerwa nie ostudziła temperamentów zawodników ofensywnych. Po zaledwie kilku minutach Resovia doprowadziła do remisu 3:3. Miedziowi zachowywali się karygodnie po zdobyciu prowadzenia. Tym razem uderzenie do ich bramki oddał Bartłomiej Eizenchart.

44
    Gol dla Zagłębia!
    Gola strzelił PAWEŁ KRUSZELNICKI!

Hat-trick. Co prawda nieklasyczny, ale zawsze hat-trick. Paweł Kruszelnicki z trzema strzałami do bramki Resovii wyłącznie w pierwszej połowie. Miedziowi po raz trzeci na prowadzeniu!

37
    Gola strzelił DAWID PIENIĄŻEK!

Już 2:2 w Rzeszowie. Prawdziwa wymiana ciosów w tym pojedynku. Gospodarze ponownie dopadli przeciwnika. Tym razem ekipa Jakuba Żukowskiego jest rozradowana po uderzeniu Dawida Pieniążka.

28

I tym razem do wyniku nie wypadało się przyzwyczajać, ponieważ w 28. minucie Paweł Kruszelnicki zdobył gola na 2:1 dla Zagłębia na zakończenie sprawnego kontrataku.

23
    Gola strzelił FILIP MIKRUT!

Resovia wyrównała już w 23. minucie, także pozwoliła przeciwnikom nacieszyć się prowadzeniem przez niespełna pięć minut. Akcja bramkowa rzeszowian zakończyła się strzałem na 1:1 Filipa Mikruta.

19

Miedziowi na prowadzeniu po nieco ponad kwadransie meczu! 1:0 dla przyjezdnych w Rzeszowie. Tym razem nie skończyło się na ostrzeżeniu i Paweł Kruszelnicki pokonał swoim strzałem bramkarza!

Gole: 23. Mikrut, 37. Pieniążek, 49. Eizenchart – 19. Kruszelnicki, 28. Kruszelnicki, 44. Kruszelnicki (kar.)

Kartki:   12. Buchał (RES), 53. Pawłas (RES), 63. Wasiluk (RES) – 45+1. Dziewiatowski (LB2), 88. . (LB2)

Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:3.
    Resovia: Tetyk – Szymocha, Wasiluk, Pieniążek (48. Eizenchart), Urynowicz, Adamski, Rębisz, Jaroch, Pawłas, Buchał, Mikrut.

Zmiany: Gliwa – Bondarenko, Mazek, Kotecki, Bąk, Eizenchart, Kanach.

Trener: Jakub Żukowski

Zagłębie II Lubin: Matys – Sochań, Lepczyński, Lipp, Terlecki, Dorożko, Kolanko, Antkiewicz, Kruszelnicki, Moczyński, Dziewiatowski.

Zmiany: Slobodzian – Frankowski, Droździk, Kubacki, Gregorski, Gruszecki, Urbański.

Trener: Paweł Sochacki