Pogoń Grodzisk Maz. – Chojniczanka 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Zagłębie S. 4:1 (koniec) | Hutnik – Olimpia G. 1:1 (koniec)
Świt – Skra 2:0 (koniec)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1 (0:1)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 07.09.2024, 11:45 • Stadion GKS Pogoń, Grodzisk Mazowiecki • Betclic 2. Liga

90+3
    Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Brazylijczyka Matheusa Diasa w końcówce tego meczu. To za taktyczny faul i przerwanie szansy na kontratak w wykonaniu Stefaniaka i drużyny Chojniczanki.

87
    Taktyczne przewinienie odnotowuje Valērijs Šabala i łotewski napastnik z Chojnic ogląda żółty kartonik.

76
    Z żółtym kartonikiem za nieprzepisowy faul na rywalu w ataku w walce o piłkę Szczepan Łoś.

69
    Żółtą kartkę ogląda Matheus Dias, czyli brazylijski zawodnik Pogoni.

57
    Chwyta Nikodema Niskiego za rękę Patryk Olejnik i otrzymuje zawodnik Chojniczanki Chojnice żółty kartonik za przerwanie kontry Pogoni w nieprzepisowy sposób.

36
    Defensor Pogoni Karol Noiszewski kolejnym przewinieniem w tym meczu zapracował sobie na karę indywidualną w postaci żółtej kartki.

31
    Golkiper Chojniczanki Chojnice Damian Primel ukarany żółtym kartonikiem za zagranie piłki ręką poza obrębem pola karnego. Mamy więc rzut wolny po tym jak w dobrej okazji chciał dośrodkowywać futbolówkę Jakub Apolinarski.