Sporting CP – Orlen Wisła pl 34:29 (koniec)
Sporting CP
34:29 (17:14)
Orlen Wisła Płock
Środa 11.09.2024, 20:45 • Pavilhao Joao Rocha, Lizbona • Liga Mistrzów • 1. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:24:00)

Dość jałowe spotkanie w Lizbonie. Gospodarze prowadzili prawie nieustannie z przerwą na remisowanie. Orlen Wisła Płock nie miała pomysłu na argumenty Sportingu. Ostatecznie 34:29 dla zespołu z Portugalii.

60
    Koniec meczu. (34:29)
    60
    Michał Daszek skutecznie z rzutu karnego. (34:29)

60
    Rzut karny za faul na Michale Daszku. (34:28)
    59. Gergo FAZEKAS - 34:28
    59
    Gergo Fazekas przedarł się swoim rzutem nieco niespodziewanie przez zdezorientowanych defensorów oraz bramkarza. (34:28)
    58
    Ale dożynki. Martim Costa z golem. (34:27)
    58
    Michał Daszek z golem z rzutu karnego. (33:27)

58
    Rzut karny dla Orlen Wisły Płock. (33:26)
    57
    Gassama Cissokho udowadnia, że gospodarze nie tracą zapału do poprawiania wyniku. Gol. (33:26)
    56
    Mitja Janc przedarł się indywidualnym rajdem i zakończył go rzutem do bramki. (32:26)
    56
    William Hoghielm celnie do bramki. (32:25)
    55
    Lovro Mihić odpowiedział żwawo na niewiele wcześniejszą bramkę Martima Costy. (31:25)
    55
    Martim Costa skutecznie. (31:25)

55
    Pięć minut do końca spotkania i skoro przez 55 minut nie doszło do zwrotu akcji, to i trudno spodziewać się go na finiszu. (30:24)
    54
    Michał Daszek poradził sobie z pokonaniem bramkarza lobem z rzutu karnego. (30:24)
    53
    Diogo Branquinho z 30. golem dla Sportingu w meczu! (30:23)
    52
    Akcja przygotowana na czasie zakończona rzutem do bramki przez Francisco Costę. (29:23)

Sporting CP: Kristensen, Aly Abdelmotaleb – Silva Oliveira, Portela, Costa, Suarez Diaz, Gurri Aregay, Martinez Cami Garcia, Hoghielm, Salvador, Borkelsson, Gassama Cissokho, Branquinho, Gomes, Mogą, Costa.

Trener: Ricardo Costa

Orlen Wisła Płock: Hallgrimsson, Alilović – Daszek, Piroch, Janc, Sroczyk, Panić, Susnja, Zarabec, Fazekas, Krajewski, Terzić, Dawydzik, Mihic, Szita, Cokan.

Trener: Xavi Sabate

Sędziowie: Mads Hansen, Jesper Madsen